KACPER BLAŹNIAK W FOTELU WÓJTA GMINY WOLA KRZYSZTOPORSKA

W dniu 2 lipca 2021 roku (na jeden dzień) miejsce obecnego wójta naszej gminy zajął Kacper Blaźniak. Przypomnijmy, iż była to główna nagroda w IV Gminnym Konkursie Wiedzy
o Społeczeństwie i Samorządzie Terytorialnym, w którym Kacper zajął I miejsce. ,,Nowemu Wójtowi ‘’ towarzyszył  brat Marcel, który w konkursie zajął II miejsce. Przez jeden dzień młodzi samorządowcy mogli zobaczyć, jak wygląda codzienna praca gospodarza gminy. Chłopcy uczestniczyli w przyjmowaniu interesantów, załatwianiu bieżących spraw związanych
z funkcjonowaniem naszej gminy. Ponadto mieli możliwość przedyskutowania z wójtem,
p.Romanem Drozdkiem wielu tematów dotyczących przyszłości naszej ,, Małej Ojczyzny”.

,,Nowemu Wójtowi” wizytę złożyła delegacja z naszej szkoły- koleżanki i koledzy z klasy wraz    z nauczycielkami: p.M.Krasoń oraz p.L.Lasek. Jak powiedzieli nam  Kacper i  Marcel, że jest to dla nich wyjątkowy dzień, który na długo pozostanie w ich pamięci.

Kacprowi i Marcelowi, naszym lokalnym patriotom życzymy, aby w przyszłości zajęli miejsca    w samorządzie terytorialnym.

Może Ci się również spodoba