NASZE SUKCESY 2023/2024

Lp.Imię i nazwisko ucznia/
nazwa drużyny/
nazwa zespołu
Miejsce Nazwa konkursuEtap konkursuNazwisko nauczyciela/
instruktora
1.Mateusz RomańczukBRĄZOWY MEDALI Rzut Ligi LA województwa Łódzkiego Szkół Podstawowych
w Bełchatowie
wojewódzkiMarlena Danielak,
Emilia Chęcińska,
Robert Brzozowski,
Hubert Zawiślak
2. Adrianna Wysmyk,
Magdalena Motylska,
Julia Błaszczyk,
MISTRZYNIE POWIATU PIOTRKOWSKIEG0 Igrzyska Młodzieży Szkolnej
w Tenisie Stołowym
w Moszczenicy
powiatowyMarlena Danielak,
Emilia Chęcińska,
Robert Brzozowski,
Hubert Zawiślak
3.Jan Gwadera,
Łukasz Nowakowski,
Jakub Macioł,
Alan Piotrowski
WICEMISTRZOWIE
POWIATU
PIOTRKOWSKIEGO
Igrzyska Młodzieży Szkolnej
w Tenisie Stołowym
w Moszczenicy
powiatowyMarlena Danielak,
Emilia Chęcińska,
Robert Brzozowski,
Hubert Zawiślak
4.
Maja Wiernicka kl.Va
I MIEJSCE
(ex aequo)
(kategoria V-VIII)
Gminy Konkurs Recytatorski Poezji Patriotycznej
w Gomulinie
gminnyAnna Otwinowska
5.
Maja Filipczak kl.Vb 
II MIEJSCE
(ex aequo)
(kategoria V-VIII)
Gminy Konkurs Recytatorski Poezji Patriotycznej
w Gomulinie
gminnyGabriela Adryańczyk
6.Wiktoria Wujek kl.VIIIbIII MIEJSCE
(ex aequo)
(kategoria V-VIII)
Gminy Konkurs Recytatorski Poezji Patriotycznej
w Gomulinie
gminnyIwona Blaźniak
7.Filip Kuśmierek kl.IIbII MIEJSCE
(kategoria I-IV)
Gminy Konkurs Recytatorski Poezji Patriotycznej
w Gomulinie
gminnyDanuta Motyl
8.Oliwia Renasik,
Weronika Kapiczyńska,
Lena Walas,
Iga Szmalec
Mikołaj Michalski,
Albert Kulig,

Oskar Babiarczyk,
Dominik Sima
AWANS
DO
PÓŁFINAŁÓW
WOJEWÓDZKICH

II MIEJSCE
Finał Powiatowy
w ramach Igrzysk Dzieci w Tenisie Stołowym
powiatowyEmilia Chęcińska,
Marlena Danielak,
Robert Brzozowski,
Hubert Zawiślak
9.Klasy IV – VIWYRÓŻNIENIEEuropejski
Tydzień Kodowania
europejskiKatarzyna Michalak
10.Zuzanna
Misztela
II MIEJSCEKonkurs plastyczny
„Zaproszenie
na modę 20-lecia międzywojennego”
powiatowyKatarzyna Michalak
11.Julia Błaszczyk,
Adrianna Błaszczyk,
Magdalena Motylska
V MIEJSCEFinał Wojewódzki
w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej Dziewcząt
w Tenisie Stołowym
wojewódzkiRobert Brzozowski,
Hubert Zawiślak
12.Magdalena MotylskaI MIEJSCEKonkurs na prezentację multimedialną
„Polska droga do Niepodległości 11 listopada”
gminnyLucyna Lasek
13.Marta RadziszewskaII MIEJSCEKonkurs na prezentację multimedialną
„Polska droga do Niepodległości 11 listopada”
gminnyLucyna Lasek
14Adrianna Wysmyk
Oliwia Renasik
III MIEJSCEKonkurs na prezentację multimedialną
„Polska droga do Niepodległości 11 listopada”
gminnyLucyna Lasek
Katarzyna Stawiak
15Depczyńska Dominika, Książek Nadia, Ścieglińska Klara, Tręda Hanna, Chmil Alina, Dura Aniela, Harkot Yana, Kania Aleksandra, Krzaczyńska Julia, Ogrodnik Maja, Pielużek Aleksandra, Błaszczyk Julia, Książek Lena, Motylska Magdalena, Szustak Martyna, Wysmyk Adrianna,

Piotrowski Alan, Gwadera Jan, Macioł Jakub, Nowakowski Łukasz, Drobik Błażej, Drobik Mateusz, Orłowski Fabian, Bugała Fabian, Sima Adam, Dybała Adam, Cejnóg Wiktor, Ryszpan Bartosz, Lec Konrad, Musak Mateusz, Wojtania Wiktor
I MIEJSCE Finał Powiatu w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Piłce Ręcznej dziewcząt i chłopcówpowiatowyEmilia Chęcińska, Marlena Danielak, Robert Brzozowski, Hubert Zawiślak
16 Oliwia Renasik, Walas Lena, Weronika Kapiczyńska, Iga Szmalec

Mikołaj Michalski, Albert Kulig, Oskar Babiarczyk, Dominik Sima
II MIEJSCE



III MIEJSCE

Półfinał Wojewódzki
w ramach Igrzysk Dzieci w Tenisie Stołowym
wojewódzkiEmilia Chęcińska, Marlena Danielak, Robert Brzozowski, Hubert Zawiślak
17 Adrianna Wysmyk – kapitan, Julia Błaszczyk, Lena Książek, Magdalena Motylska, Wiktoria Lauks, Dominika Depczyńska, Nadia Książek, Klara Ścieglińska, Hanna Tręda, Alina Chmil, Aniela Dura, Yana Harkot, Aleksandra Kania, Julia Krzaczyńska, Maja Ogrodnik, Aleksandra PielużekII MIEJSCEPółfinał Wojewódzki
w Piłce Ręcznej Dziewcząt – Igrzyska Młodzieży Szkolnej
wojewódzkiEmilia Chęcińska, Marlena Danielak, Robert Brzozowski, Hubert Zawiślak
18Oliwia Renasik, Lena Walas,
Weronika Kapiczyńska, Iga Szmalec
VIII MIEJSCE Finał Wojewódzki w ramach Igrzysk Dzieci w Tenisie Stołowym DziewczątwojewódzkiEmilia Chęcińska, Marlena Danielak, Robert Brzozowski, Hubert Zawiślak
19SP w Woli KrzysztoporskiejII MIEJSCE
Finału Powiatowy
Igrzysk Dzieci w Unihokeju
powiatowyEmilia Chęcińska, Marlena Danielak, Robert Brzozowski, Hubert Zawiślak
20Amelia MastalerzII MIEJSCE„Młodzi wobec HIV/AIDS”
(konkurs plastyczny)
powiatowyGabriela Perek
21Zuzanna Mielczarek,
Amelia Mastalerz,
Wiktoria Wujek
KWALIFIKACJA
DO ETAPU REJONOWEGO
XXIX Wojewódzki Konkurs Wiedzy BiblijnejwojewódzkiAgnieszka Gniewaszewska
22Maja ProkopKWALIFIKACJA
DO ETAPU DRUGIEGO
Ogólnopolski Konkurs
InstaLogik
pod patronatem MEiN
oraz Wydziału Matematyki Informatyki
i Techniki Uniwersytetu Warszawskiego
ogólnopolskiKatarzyna Michalak
23
Zuzanna Mielczarek
Jakub Stawicki
KWALIFIKACJA
DO ETAPU REJONOWEGO
Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy
z Języka Polskiego
rejonowyIwona Blaźniak
Iwona Blaźniak
24
Szymon Cieślak
Jakub Stawicki
KWALIFIKACJA
DO ETAPU REJONOWEGO
Wojewódzki Przedmiotowy Konkurs
z Matematyki
rejonowyKrystyna Pytka
Krystyna Pytka
25
Szymon Cieślak
Amelia Mastalerz
Adam Sima
KWALIFIKACJA
DO ETAPU REJONOWEGO
Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy
z Historii
rejonowyLucyna Lasek
Lucyna Lasek
Katarzyna Stawiak
26Maria KrasińskaI MIEJSCEGminny Konkurs Profilaktyczny dla szkół podstawowych
(część literacka)
gminnyAnna Otwinowska
27Olga KrasońI MIEJSCEGminny Konkurs Profilaktyczny dla szkół podstawowych
(część literacka)
gminnyIwona Blaźniak
28Albert KuligI MIEJSCEGminny Konkurs Profilaktyczny dla szkół podstawowych
(część plastyczna)
gminny Katarzyna Michalak
29Zuzanna ZielińskaIII MIEJSCEGminny Konkurs Profilaktyczny dla szkół podstawowych
(część plastyczna)
gminnyKatarzyna Michalak
30

Kowalska Alicja, Masiarek Lena, Miller Maja, Skawińska Iga, Bykowska Maja, Kapiczyńska Weronika, Prokop Maja, Karda Iga, Szmalec Iga, Walas Lena, Wojtczyk Anna.

Bugała Kamil, Filipczak Filip, Kulig Albert, Michalak Bartosz, Michalski Mikołaj, Sima Dominik, Wujek Jakub, Babiarczyk Oskar, Kania Michał, Płosa Eryk, Rokicki Patryk, Romańczuk Mateusz.

AWANS DO FINAŁÓW POWIATOWYCHGminne Igrzyska Dzieci
w Piłce Koszykowej
gminny Marlena Danielak,
Hubert Zawiślak
31Amelia MastalerzII MIEJSCEKonkurs plastyczny
„Młodzi wobec HIV/AIDS
powiatowyGabriela Perek
32SOLIŚCI KL.1-3: Maria Florczak

SOLIŚCI KL.7-8:
Kalina Olejnik

DUET: Hanna Tręda, Kalina Olejnik

ZESPÓŁ WOKALNY:
Dominika Depczyńska,

Nadia Ksiązek,
Hanna Tręda,
Kalina Olejnik
NAGRODY GŁÓWNEIX Powiatowy Konkurs Kolęd
i Pastorałek
w Moszczenicy
powiatowyEmil Paszta
33Dziewczęta, rocznik 2009-2010:
Magdalena Motylska,
Wiktoria Wujek,
Zuzanna Mielczarek,
Adrianna Wysmyk,
Klara Ścieglińska,
Aleksandra Pielużek,
Hanna Tręda,
Dominika Depczyńska,
Julia Błaszczyk,
Lena Książek,
Maja Ogrodnik,
Nadia Książek,
Alina Chmil,
Aleksandra Kania


I MIEJSCEGminne Igrzyska Młodzieży Szkolnej
w Piłce Koszykowej Dziewcząt
gminnyEmilia Chęcińska, Marlena Danielak, Robert Brzozowski, Hubert Zawiślak
34Dziewczęta, rocznik 2009-2010:
Magdalena Motylska,
Wiktoria Wujek,
Zuzanna Mielczarek,
Adrianna Wysmyk,
Klara Ścieglińska,
Aleksandra Pielużek,
Hanna Tręda,
Dominika Depczyńska,

Aniela Dura,
Julia Błaszczyk,
Lena Książek,
Maja Ogrodnik,
Nadia Książek,
Alina Chmil,
Aleksandra Kania
II MIEJSCEPowiatowe Igrzyska
Młodzieży Szkolnej
w Piłce Koszykowej
Dziewcząt
powiatowyEmilia Chęcińska, Marlena Danielak, Robert Brzozowski, Hubert Zawiślak
35Soliści kl. I-III: Hanna KsiążekI MIEJSCEXII Przegląd Piosenek
Anny Jantar
i Marka Grechuty
powiatowyEmil Paszta
36Soliści kl. I-III: Kaja MatczakII MIEJSCEXII Przegląd Piosenek
Anny Jantar
i Marka Grechuty
powiatowyEmil Paszta
37Soliści kl. VII – VIII: Kalina OlejnikI MIEJSCEXII Przegląd Piosenek
Anny Jantar
i Marka Grechuty
powiatowyEmil Paszta
38Duety: Hanna Tręda, Dominika DepczyńskaII MIEJSCEXII Przegląd Piosenek
Anny Jantar
i Marka Grechuty
powiatowyEmil Paszta
39Zespoły: Zespół wokalno – instrumentalny
z Woli Krzysztoporskiej
I MIEJSCEXII Przegląd Piosenek
Anny Jantar
i Marka Grechuty
powiatowyEmil Paszta
40Alicja MichalakI MIEJSCEKonkurs plastyczny „Piotrków w oczach małych artystów”powiatowyKatarzyna Michalak
41Julia KrzaczyńskaII MIEJSCEKonkurs plastyczny „Piotrków w oczach małych artystów”powiatowyKatarzyna Michalak
42Aleksandra KaniaIII MIEJCEKonkurs plastyczny „Piotrków w oczach małych artystów”powiatowyKatarzyna Michalak
43Dominika DepczyńskaWYRÓŻNIENIEKonkurs plastyczny „Piotrków w oczach małych artystów”powiatowyKatarzyna Michalak
44Krzysztof MarcinkowskiWYRÓŻNIENIEKonkurs plastyczny „Piotrków w oczach małych artystów”powiatowyKatarzyna Michalak