Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. jeżeli korzysta Pan/Pani z odnośnika na stronie będącego adresem e-mail placówki to zgadza się Pan/Pani na przetwarzanie danych w celu udzielenia odpowiedzi,
4. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
5. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
6. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
7. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
8. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
9. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
10. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Uroczyste zakończenie roku szkolnego

"Nadszedł czas by pofrunąć dalej..."
Nadszedł czas, aby pożegnać rok szkolny, a powitać wakacje. Co po nich?
Dla niektórych to po prostu kolejna klasa w tej samej szkole, dla innych nowy rozdział edukacji.
Uczniowie klas ósmych ze wzruszeniem pożegnali się ze społecznością szkolną.
Na uroczyste zakończenie roku szkolnego przybyli zaproszeni goście: p. Kamila Kaczorowska - przewodnicząca rady gminy Wola Krzysztoporska,
p. Karolina Piotrkowska - specjalista ds. oświaty na terenie gminy, p. Bartosz Ożarek - skarbnik gminy
oraz ks. Andrzej Gruca - proboszcz parafii NSPJ w Woli Krzysztoporskiej, a także rada rodziców oraz rodzice.
Dyrektor Adrianna Grela w słowach powitania podkreśliła, że dla niektórych uczniów wiele sytuacji z pewnością stanowiło trudność,
dlatego gratuluje pokonania wszystkich przeszkód, jakie mogli napotkać.
Podziękowała też za współpracę z instytucjami, rodzicami, uczniami, bo bez nich "szkoła nie miałaby racji bytu".
Następnie zostali nagrodzeni uczniowie, którzy osiągnęli wysokie wyniki w nauce oraz wypracowali 100% frekwencję,
a jeden z nich nawet przez osiem lat nauki. Zostali wyróżnieni też finaliści Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych
oraz wręczono listy gratulacyjne rodzicom.
Po oficjalnej części ósmoklasiści przekazali sztandar szkoły swoim następcom, zatańczyli tradycyjnego poloneza,
a następnie przedstawili scenki z życia szkoły. Był to moment bardzo zabawny, radosny, ale przede wszystkim sentymentalny,
bo ta szkoła to dla "aktorów" już tylko wspomnienie., które zostało utrwalone poprzez emocjonującą prezentację zwieńczającą akademię.