Uroczyste zakończenie roku szkolnego
"Nadszedł czas by pofrunąć dalej..."
Nadszedł czas, aby pożegnać rok szkolny, a powitać wakacje. Co po nich?
Dla niektórych to po prostu kolejna klasa w tej samej szkole, dla innych nowy rozdział edukacji.
Uczniowie klas ósmych ze wzruszeniem pożegnali się ze społecznością szkolną.
Dla niektórych to po prostu kolejna klasa w tej samej szkole, dla innych nowy rozdział edukacji.
Uczniowie klas ósmych ze wzruszeniem pożegnali się ze społecznością szkolną.
Na uroczyste zakończenie roku szkolnego przybyli zaproszeni goście: p. Kamila Kaczorowska - przewodnicząca rady gminy Wola Krzysztoporska,
p. Karolina Piotrkowska - specjalista ds. oświaty na terenie gminy, p. Bartosz Ożarek - skarbnik gminy
oraz ks. Andrzej Gruca - proboszcz parafii NSPJ w Woli Krzysztoporskiej, a także rada rodziców oraz rodzice.
p. Karolina Piotrkowska - specjalista ds. oświaty na terenie gminy, p. Bartosz Ożarek - skarbnik gminy
oraz ks. Andrzej Gruca - proboszcz parafii NSPJ w Woli Krzysztoporskiej, a także rada rodziców oraz rodzice.
Dyrektor Adrianna Grela w słowach powitania podkreśliła, że dla niektórych uczniów wiele sytuacji z pewnością stanowiło trudność,
dlatego gratuluje pokonania wszystkich przeszkód, jakie mogli napotkać.
Podziękowała też za współpracę z instytucjami, rodzicami, uczniami, bo bez nich "szkoła nie miałaby racji bytu".
dlatego gratuluje pokonania wszystkich przeszkód, jakie mogli napotkać.
Podziękowała też za współpracę z instytucjami, rodzicami, uczniami, bo bez nich "szkoła nie miałaby racji bytu".
Następnie zostali nagrodzeni uczniowie, którzy osiągnęli wysokie wyniki w nauce oraz wypracowali 100% frekwencję,
a jeden z nich nawet przez osiem lat nauki. Zostali wyróżnieni też finaliści Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych
oraz wręczono listy gratulacyjne rodzicom.
oraz wręczono listy gratulacyjne rodzicom.
Po oficjalnej części ósmoklasiści przekazali sztandar szkoły swoim następcom, zatańczyli tradycyjnego poloneza,
a następnie przedstawili scenki z życia szkoły. Był to moment bardzo zabawny, radosny, ale przede wszystkim sentymentalny,
bo ta szkoła to dla "aktorów" już tylko wspomnienie., które zostało utrwalone poprzez emocjonującą prezentację zwieńczającą akademię.
a następnie przedstawili scenki z życia szkoły. Był to moment bardzo zabawny, radosny, ale przede wszystkim sentymentalny,
bo ta szkoła to dla "aktorów" już tylko wspomnienie., które zostało utrwalone poprzez emocjonującą prezentację zwieńczającą akademię.

