UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE ROKU

Zakończenie roku szkolnego to jedno z wydarzeń, na które z niecierpliwością czekają wszyscy uczniowie.To również czas bilansu kilkumiesięcznej pracy zarówno dzieci jak i nauczycieli.
W naszej szkole takie podsumowanie odbyło się 23. 06. 2022r. Wtedy to Dyrektor Anna Otwinowska i nauczyciele uczący wręczyli uczniom nagrody i dyplomy za sukcesy w różnych konkursach przedmiotowych i zmaganiach sportowych, za rozwijanie pasji i rozbudzanie uczniowskiej kreatywności.

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2021/22 odbyło się 24. 06. 22r. w dwóch częściach. Podczas pierwszej
ze szkołą na czas wakacji rozstali się uczniowie klas 0-III, a pani Dyrektor pożegnała nauczycielki edukacji wczesnoszkolnej: p. Annę Rękorajską i Wandę Stępniewską, które odeszły na zasłużoną emeryturę. Natomiast
w drugiej części tego wyjątkowego wydarzenia z rąk Dyrektor Szkoły i wychowawców klas najlepsi uczniowie klas IV-VIII otrzymali nagrody i świadectwa z wyróżnieniem. Świadkami pożegnania naszych absolwentów byli ich rodzice, zaproszeni goście: Wójt Gminy Wola Krzysztoporska – p. Roman Drozdek, proboszcz tutejszej parafii – ks. Andrzej Gruca oraz przedstawiciele Rady Rodziców. Spotkanie to zakończyło się strofami poezji, pięknym wykonaniem piosenek, polonezem zatańczonym przez ósmoklasistów oraz życzeniami  słonecznych, radosnych i bezpiecznych wakacji. Ósmoklasiści pożegnali się też ze szkołą kilka dni wcześniej podczas balu.

Może Ci się również spodoba